czwartek, 10 sierpnia 2017

Zwierzątki

W nowej książce oprócz duchów i ludzi będą też zwierzątki.
koty
  koty

 koty
 kotki
 i dla odmiany...
jeszcze trochę kotków.


W ramach sprawiedliwości dziejowej i równowagi gatunków- przed Szanownem Państwem:
imć Filuś.

Niech ktoś za mnie poodpoczywa, dobrze? Bo będzie źle.

14 komentarzy:

 1. Bardzo cicha noc z kocią muzyką... Cudne, cudne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz widzę że zapomniałam jeszcze o dwóch kociszczach Rozczochranym i jego wujaszku Fryderyku, którego namolni Bracia Bioderko próbują nauczyć liczyć do dziesięciu. Wstawię futrzaczki innym razem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby w poniedziałek do Twoich drzwi zapukało małe, śliczne, zielone Urlopiątko o ultramarynowych oczach i sierści w kwiatki i z chlorofilem w siatce! Niech nie będzie źle! Ściskam! A jeden z Protów przypomina mi mój prywatny egzemplarz po trzeciej wizycie u weterynarza. Już lubię Rozczochranego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tęsknie za nim, choć w mojej rozhuśtanej wyobraźni to kawał wypasionego Urlopu. Lista zadań do wykonania przed godzina 0, długa jak stąd do Zgierza.

   Usuń
 4. Już! Odpoczęłam.
  No. To ja ide do pracy a ty odpoczywaj.;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ostatnie okrążenia mojej Wielkiej Pardubickiej, do środy wieczorem, drżenie boków, i co tu dużo ukrywać- PIANA Z PYSKA...

   Usuń
 5. Czyli cukru trochę.
  To cukrzę:
  Będzie pięknienie, albowiem jest Pani wielce zdolna, świetnie zorganizowana i zgodnie z logistyczną zasadą just in time nie ma co za szybko dostarczać zamówienia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. D2Zi%ęk*I*!( wędzidło nieco zniekształca wymowę)

   Usuń
 7. E, nie!Nakociło tych kotów, że koszami wynosić. A pies tylko jeden, taki samotny. Widać, że mu aż dech zaparło od wielkości tej kociej ferajny Psy rulez!! Żądamy więcej psowatych, szczególnie pręgowanych i faflastych!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Się pani rozejrzy wśród sierściuchów- i może dokona adopcji serca- >>>tędy proszę

   Usuń
 8. Odpoczęłabym na Twoją intencję ale mam nerwicę kończyn i nie wiem, czy dzień ze szlifierką na kredensie się liczy? Jutro bankowo mogę za Ciebie odpocząć, gdyż jest pewne, że nie zgramolę się z łóżka. Już teraz trudno mi się przeturlać na drugi bok.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jarecka, jesteś norrrrmalnie jak bohaterka komiksów dla wiecznych chłopców, do szlifowania trzeba mieć bicebs jak wiadomy Arnlod.

  Superwoman- wydało się, nie po raz pierwszy zresztą.

  OdpowiedzUsuń