poniedziałek, 31 grudnia 2018

Konkurs do 6.01.2019

Słuchajcie, słuchajcie, poszłam Ci ja na stronę Media Rodziny, żeby poobracać w myśli, co by to było gdybym to ja wygrała ów plastyczny konkurs na PORTRET KACZKI KATASTROFY 
( a nagroda superowa 100zł do wydania w internetowej księgarni Media Rodziny ) 
a tam ZONK:W związku z przerwą świąteczno-inwentaryzacyjną zamówienia w naszym sklepie internetowym będą realizowane od 7 stycznia 2019 r.

 Przedłużmy więc konkurs do 6 stycznia w samo południe, dobrze? Bo taki grzdyl, lub grzdylówna, którzy by wygrali, mieli by prawo czuć się rozczarowani. Czekać cały tydzień, a potem jeszcze na przesyłkę, no luuuudzie samemu można w takim czasie napisać Księgi Narodu i Pielgrzymstwa.

Przypominam- technika pracy dowolna, wariactwa mile widziane, ponieważ ograniczenie wieku określa wiek uczestników do lat stu możliwe są kooperatywy, dzieła rodzinne, itepe.
Reprodukcje prac przysyłajcie na adres wasiukmałpaautograf.pl
Kwituję mailowo odbiór każdego zgłoszenia, Tak na wszelki wypadek, Wujo Onet uszczęśliwił mnie dodatkowymi folderami i sam decyduje czy nowy list dać do powiadomień, ofert, SPAMu czy w jakiś inny zakurzony, pokryty pajęczyną nieużywanych  bajtów zakątek.

Do wnętrza kalendarza ( a jako nagrody w tym konkursie czekają na Zwycięzców dwa egzemplarze) możecie zajrzeć tu ( sentencje Wojciecha Widłaka) i tu ( kto zrzeszony na fejsie)
Bywajcie zdrowi!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz