środa, 9 lipca 2014

Chwyt za serce

Pamiętacie rozdartą sosnę u Żeromskiego? No ze mną tak właśnie było  przy wyborze naj naj fajniejszych odpowiedzi. Po długiej męce doszłam do wniosku, że  za serce najbardziej złapały mnie wpisy :

 *Prostej ścisłej mgr inż.- PandeMonii 
- należy jej się Istna Katastrofa jak nic, za to że uchyliła tak ekscytującego rąbka.

*Agnieszcegg  ślę bukiecik malowanego kwiecia  i ukłony dla Mentora.

*Obywatelka Jarecka nie ma to tamto- otrzyma za pośrednictwem Poczty Polskiej malowane kwiatki Mam bowiem świadomość, że ile razy ktoś powie o czystych kolorach, ja będę musiała panować nad twarzą myśląc  o swojej bieliźnie.

Szanowne Laureatki proszone są o przysłanie  >>naziemnych adresów


9 komentarzy:

 1. PandeMoniu, faktycznie ty biegnij po los/zdrapke/kupon :)

  Tymczasem przegrani poszliby sie upic, ale nie moga, bo zlota mysl niemowlecia to 'czy sie siedzi, czy sie lezy, szklanka mleka sie nalezy!'
  To tlumaczy moja tu obecnosc o tak nieprzyzwoitej porze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To się widzi, że Biskwit rośnie na jakiś zupełnie ekstra zagranicznych witaminach!

   Usuń
 2. PandeMoniu serdeczne gratulacje! Oj kobieto, znów rozbiłaś bank ;):)))
  Jednakowoż gratuluję również pozostałym osobom na podium:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hurrrraaaa! Marzyłam o kwieciu!
  jak tylko ogarnę szklanki mleka dla moich starszych i młodszych niemowląt, ślę adres.

  A profesorowi należy się całus w tonsurę albo... Wieczny Odpoczynek, nie wiem, wszak on już lata temu był młody inaczej.

  Bardzo się cieszę, dziękuje!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojejaaaaa, ojejaaaaa!!!!!!! Musierowicz wygrała!!! Chyba mi piersi ze szczęścia eksplodują! Przypominając sobie, jak nad łożem Mata wisiał kalendarz z Panem Kuleczką i czytając książeczki z pięknymi, magicznymi ilustracjami z serii Dziecka( ach Jaś i Małgosia!), w życiu bym nie pomyślała, że oryginał Wasiuczyńskiej zawiśnie u mnie! Dziękuję! Dziękuję! Gratuluję wszystkim! I dziękuję za piękne sentencje, motta i wskazówki życiowe!

  Kaczko, jako rzekłam niejednokrotnie, szczęścia w grach losowych nie mam, co chroni mnie w sumie przed szponami hazardu! Chociaż w sumie... kilka lat temu wygrałam wycieczkę do Izraela! I wysłałam Małża!

  OdpowiedzUsuń
 5. W czerwcu miałam zmasowanego pecha, który zahaczył ciut o lipiec. Gwiazdy śpiewały - niczego nie wygrasz! Było więc wiadomo... Idę sobie gęś narysować na pocieszenie, a kto bierze paletę?

  OdpowiedzUsuń
 6. O! To nie ostatni konkurs tutaj!
  Mam nadzieję, że udostępnisz nam kojące okłady z gęsi na swoim >>blogu Paleta czeka na chwiejnej kupce innych,aż się z niej coś wykluje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Agnieszkogg- odezwij się - kwiecie więdnie z tęsknoty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, mam nadzieję, że nie zwiędło całkowicie. Wyjechałam na urlop i odcięłam się całkowicie od sieci, ale już jestem i bardzo się cieszę:)

   Usuń