wtorek, 27 maja 2014

i wciąż popełniam nowe czynności omyłkowe...

Oj, ciało dojechało, dusza jeszcze nie.
Powiem Wam, że Stolica męczy. Przydało by się jakieś sanatorium, czy coś.
Snuję się chwiejnie, chałupniczo nakładam kataplazmy z ruskich pierogów i rwę polar na  szarpie. Patrzę jak kwitną akacje. Wzdycham. Wlewam wrzątek do puszki z herbatą zamiast do filiżanki. Idę do dentysty bardzo punktualnie, ale o dzień wcześniej. Wzdycham. Razem ze mną wzdycha Pan Sierotka.

Z racji tego oszołomienia będą tylko odgrzewane graficznie kotleciki. 
Wułala:
karty kalendarza dla dzieci, projektowanego dla dziecięcych klubów Toyoty.O! i >>> Mól Bronisław jest z tej samej drużyny.

9 komentarzy:

 1. Przyznam się, że bez Waszych komentarzy, moje morale blogotwórcze spada gdzieś w okolice kostek :o)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zrozumieć - my w Warszawie codziennie lejemy wrzątek do puszki z herbatą! Codziennie dentysta, a pierogów nie ma, bo dieta! To jak tu pisać komentarze!

   Usuń
  2. Aaaa. wszystko jasne- to musi być wirusowe, zaraziłam się w Stolicy drogą kropelkową-. Syndrom puszki z herbatą. Mam nadzieję,że zaleczę świeżym krakowskim smogiem, okładami z węglowodanów i cukrów bardzo prostych.

   Usuń
 2. Podnoszę. Morale :) Po prostu czasem mogę tylko na stojąco, między kuchnią a pokojem, zgiąć się nad komputerem, nacieszyć oko i pędzić dalej. Bywam milcząca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Olgo.
   Niby dzięki wykresom autor bloga wie, że dużo osób zagląda, no ale statystyki nie podają czy po rzucie okiem czytelnik/oglądacz robi, bleeee, i wypada po nanosekundzie, czy się może uśmiechnie, albo sobie skopiuje obrazek na wieczną rzezy pamiatkę.
   Publikowanie bez odzewu jest jak mamrotane samotnej staruszki na ławce, jak zaczepianie słowem wiewiórek i przemowy do wiatru.

   Nie masz jak szantażyk emocjonalny na finał:
   Kolorystyka mi się popsuje,jak nie będziecie ze mną gadać:o).

   Usuń
  2. O nie! Protestuję! Kolorystyka niech dalej będzie soczyście wybuchowa!
   I drugie: O nie! Nie zdarzyło mi się zrobić BLE. Prędzej ciężko westchnęłam, że można być obdarowanym tyloma talentami... W jakiej kolejce ja wtedy stałam, kiedy Ty obskoczyłaś tyle ogonków? ;)

   Usuń
  3. "Kiedy Ty obskoczyłaś tyle ogonków?"
   Mam taki defekt wyobraźni, że bezwiednie przekładam słowa na obrazy. Jak najdosłowniej ..Zobaczyłam się, jak tycia tyciusieńka, za to z DUUUŻYM entuzjazmem skaczę po mysich ogonkach. Myszy coś omawiają w kółeczku, co i raz któraś spojrzy na mnie zniecierpliwiona, a ja obskakuję aż miło.

   Dzięki za podtrzymanie na duchu- muszę mieć siłę do namalowania zyliona obrazków o Waligórze i Wyrwidębie.

   Usuń
 3. Ale ile za to masz teraz gotowej esencji herbacianej! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt. Gdybym miała wraże intencje wobec jakiegoś nosorożca, ów czaj byłby jak znalazł!

   Usuń