niedziela, 1 lutego 2015

Dwunastu Zbójców


Nie, nie, nie. Nie jest to galeria najnowszych moich znajomych na FB!

Dżentelmeni Ci towarzyszyli swemu szefowi a zarazem mentorowi- >>>MADEJOWI  na drodze występku i zbrodni. Czarne to były charaktery! Czarne, szare i grafitowe. O! Robaczywe to były duszyczki. Skundlone. Aż tu dnia pewnego napotkali Boguchwała, który samą swoją postawą (gorliwie odmawiane pacierze i śpiewane godzinki) skłonił Zbója Madeja do moralnej odnowy. Widzicie te blaski tęczowe? To bliki nieziemskiej zbroi, która ochrania Boguchwała przed wszelkim złem. To światło przykładu, które wprawia naszych przechodzonych herosów w pomięszanie i trwogę.

Kompletnie przegrani. Nawet do >>>książki się nie zmieścili.

10 komentarzy:

 1. Tęcza z rana jak śmietana! Oszołomnie dobrane te Twoje kolory, u-wiel-biam te polichromie! Zbójec z drugiej trójki dorabia w cyrku?

  A wiesz, gdzie nie spojrzę, tam Studzienka! Wczoraj Mim miał święcenie świecy, a przy okazji wszystkim wręczono po Małym Przewodniku Katolickim. A TAM, ZGADNIJ CO!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Studzienka? w przewodniku katolickim? Nic nie pojmuję...

   Usuń
  2. Możesz mię wolno na rożnie obracać, wytopionym tłuszczem polewać, a nie zgadnę!

   Usuń
  3. No recenzja Studzienki oczywiście! Gdzie nie spojrzę, tam widzę te studzienki wszędzie i Wasiuczyńską! Studzienka na całą stronę 15 (druk wielki jak krowa, niemniej cała strona zapełniona). :)

   Usuń
  4. No recenzja Studzienki oczywiście! Gdzie nie spojrzę, tam widzę te studzienki wszędzie i Wasiuczyńską! Studzienka na całą stronę 15 (druk wielki jak krowa, niemniej cała strona zapełniona). :)

   Usuń
 2. No proszę. Nie wiedziałek. Mam nadzieję, że recenzja nie z gatunku miażdżących.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie zmieścili się, ale żal :( :( Studzienki jeszcze nie znamy ..nadrobimy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Graficznie zbóje byli z innej bajki- bardziej rysunkowi niż malarscy. Koncepcja się zmieniała kilka razy aż stanęło na wojującym łowiczyźmie pasiastym.

   Usuń
 4. Dobrze im sie zle z oczu patrzy!

  OdpowiedzUsuń